O NAS

Polskie Stowarzyszenie Treningu Motoryczne jest organizacją nonprofit, która profesjonalnie zajmuje się rozwojem treningu motorycznego w Polsce. PSTM to największa organizacja zrzeszająca trenerów przygotowania motorycznego i fizjoterapuetów pracujacych w sporcie.

Organizacja jest dedykowana wszystkim profesjonalnym trenerom przygotowania motorycznego, która wspiera ich rozwój oraz pomaga odkrywać i udoskonalać ich mocne strony w pracy z profesjonalnymi oraz amatorskimi sportowcami.

Propagujemy wiedzę opartą o najnowsze doniesienia naukowe oraz dzielimy się nawzajem swoim doświadczeniem zawodowym. Rozpowszechniamy badania oraz ich praktyczne zastosowanie co uważamy za priorytet w naszym zawodzie. Oferujemy trenerom szkolenia, konferencje oraz seminaria z najlepszymi szkoleniowcami z całego świata aby wspierać i rozwijać polski sport. Dbamy o edukację naszych trenerów chcąc zapewnić im również staże czy praktyki zarówno w Polsce oraz za granicą.

Nasza społeczność rozwija się i rośnie z dnia na dzień. Wierzymy że wspólnymi siłami będziemy tworzyć organ przygotowywania najlepszych zawodników z całej polski dbając o to, aby otoczeni byli oni najlepszą opieką.

PSTM to jednak na pierwszym miejscu ludzie, którzy tworzą tą społeczność. To życzliwi, pomocni oraz serdeczni ludzie z dobrym sercami i otwartymi głowami. Do naszej społeczności zapraszamy trenerów przygotowania motorycznego, trenerów personalnych oraz fizjoterapeutów.

Z Nami możesz więcej!

#TEAM PSTM

ZARZĄD PSTM

  • BARTOSZ BIBROWICZ PREZES

  • TOMASZ MICHUŁKA W-CE PREZES

  • ALEKSANDRA SZPAK SKARBNIK

DOKUMANTY PSTM

STATUT PSTM
KODEKS ETYKI
REGULAMIN

RADA EDUKACYJNA PSTM