01
EXPO
KONFERENCJA

Konferencja PSTM to najważniejsze wydarzenie w Polsce z zakresu przygotowania motorycznego i fizjoterapii sportowej. Ze względu na olbrzymi wzrost popularności treningu motorycznego postanowiliśmy stworzyć dodatkową możliwość pokazania się firmom działającym w treningu motorycznym i fizjoterapii sportowej. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody treningu i szkoleń, sprzęt do treningu i rehabilitacji oraz nowatorskie rozwiązania, poprawiające pracę trenerów i fizjoterapeutów.
Konferencja PSTM z roku na rok zyskuje na popularności i jest obecnie największym spotkaniem branży w Europie Wschodniej. W zeszłym roku 15% uczestników przyjechało do nas z zagranicy.

Dlaczego Konferencja PSTM cieszy się z roku na rok tak dużym zainteresowaniem?

Zapraszamy najlepszych specjalistów z całego świata i dbamy o rozwój trenerów przygotowania motorycznego w całej Polsce pracujących w klubach i prywatnych ośrodkach. Wierzymy, że kluczem w naszym zawodzie są relacje i komunikacja. Coraz więcej też trenerów personalnych i fizjoterapeutów szuka wiedzy potrzebnej do pracy ze sportowcami. Chcemy by PSTM było takim źródłem informacji. Poza Konferencją od tego roku będziemy promowali nasz nowy pomysł- EXPO MOTORYKA. Dzięki temu wydarzeniu chcemy dać szansę firmom i instytucjom szkoleniowym pokazania się podczas naszego wydarzenia. Wszystkie firmy, które będą się wystawiać na naszym EXPO przyczynią się do rozwoju naszej organizacji.

mówi Bartosz Bibrowicz – prezes Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego .

Dla kogo jest to wydarzenie?

Wydarzenie Expo Motoryka powered by SportsTech Poland to znakomita okazja dla producentów sprzętu sportowego oraz rehabilitacyjnego na zaprezentowanie swoich nowości oraz flagowych produktów. To również szansa dla startupów, które chcą przedstawić swoje innowacyjne rozwiązania. Będą miały szansę poznać opinie osób, do których budują swoją ofertę. Pomysł Bartosza Bibrowicza w realizacji z PSTM na organizację Expo Motoryka to strzał w dziesiątkę. Należy chwalić tą grupę osób, która poza dostępem do wiedzy oferowanej przez światowych ekspertów od przygotowania motorycznego to także tworzą przestrzeń dla nowych technologii. SportsTech Poland zawsze będzie wspierał tego typu wydarzenia na polskim rynku. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy bardzo ciekawe projekty ujrzały światło dzienne dlatego zamierzamy zaprosić kilka firm, które mają do zaprezentowania naprawdę nowatorskie produkty. Konferencja PSTM oraz Expo Motoryka zadowolą najbardziej wymagających!

mówi Karol Flaziński CEO Sportstech Poland

 

Co będzie można zobaczyć podczas MOTORYKA EXPO 2019?

Podczas EXPO MOTORYKA zaprezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające analizę, trening, profilaktykę, regenerację i rehabilitację. W tym roku zgłoszone firmy zaprezentują: sprzęt treningowy i wyposażenia dla ośrodków sportowych klubów, zakładów rehabilitacji, centrów medycyny sportowej oraz centrów przygotowania motorycznego. Firmom, chcącym wziąć udział w naszym wydarzeniu przedstawiamy w pełni spersonalizowaną i dopasowaną do potrzeb i wyznaczonych celów ofertę udziału w EXPO MOTORYKA

INFORMACJE O EXPO
PSTM Facebook PSTM Instagram