01
EXPO
KONFERENCJA

Konferencja PSTM to najważniejsze wydarzenie w Polsce z zakresu przygotowania motorycznego i fizjoterapii sportowej. Ze względu na olbrzymi wzrost popularności treningu motorycznego postanowiliśmy stworzyć dodatkową możliwość pokazania się firmom działającym w treningu motorycznym i fizjoterapii sportowej. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody treningu i szkoleń, sprzęt do treningu i rehabilitacji oraz nowatorskie rozwiązania, poprawiające pracę trenerów i fizjoterapeutów.
Konferencja PSTM z roku na rok zyskuje na popularności i jest obecnie największym spotkaniem branży w Europie Wschodniej. W zeszłym roku 15% uczestników przyjechało do nas z zagranicy.

Dlaczego Konferencja PSTM cieszy się z roku na rok tak dużym zainteresowaniem?

Zapraszamy najlepszych specjalistów z całego świata i dbamy o rozwój trenerów przygotowania motorycznego w całej Polsce pracujących w klubach i prywatnych ośrodkach. Wierzymy, że kluczem w naszym zawodzie są relacje i komunikacja. Coraz więcej też trenerów personalnych i fizjoterapeutów szuka wiedzy potrzebnej do pracy ze sportowcami. Chcemy by PSTM było takim źródłem informacji. Poza Konferencją od tego roku będziemy promowali nasz nowy pomysł- EXPO MOTORYKA. Dzięki temu wydarzeniu chcemy dać szansę firmom i instytucjom szkoleniowym pokazania się podczas naszego wydarzenia. Wszystkie firmy, które będą się wystawiać na naszym EXPO przyczynią się do rozwoju naszej organizacji.

mówi Bartosz Bibrowicz – prezes Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego .

Podczas EXPO MOTORYKA zaprezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające analizę, trening, profilaktykę, regenerację i rehabilitację. W tym roku zgłoszone firmy zaprezentują: sprzęt treningowy i wyposażenia dla ośrodków sportowych klubów, zakładów rehabilitacji, centrów medycyny sportowej oraz centrów przygotowania motorycznego.

Firmom, chcącym wziąć udział w naszym wydarzeniu przedstawiamy w pełni spersonalizowaną i dopasowaną do potrzeb i wyznaczonych celów ofertę udziału w EXPO MOTORYKA

Keiser
Reboots
Reha Edukacja
Matmarco
Peak Per4mance
Just7Gym
Shine
SafeSport

Informacje o expo

Chcesz poznać szczegóły uczestnictwa?
Skontaktuj się z nami:

marketing@pstm.pl
PSTM Facebook PSTM Instagram